Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamik! Tudnátok...

Kedves kismamik! Tudnátok nekem segíteni?!

Figyelt kérdés
Most léptem be a 7.hetembe,és szörnyű szagundor és hányinger gyötör 4napja. Nem ettm jóformán semmit már 3napja,mert nem bírok. Se aludni,dolgozni is nehezen. Tudtok valamilyen itthoni praktikákat hányinger ellen? Nagyon köszönöm.

2013. jan. 8. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányingerre nekem a hideg kóla vált be legjobban. És elkezdtem szedni a Femibiont, amitől nagyjából megszűnt a hányinger.
2013. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a citromos viz segitett,meg minden ami savanyu,képes voltam néha citromot enni magába,az elmulasztotta a hányingert.szagundorra nincs tanácsom pedig elég sokat szenvedtem vele én is,majd elmulik.
2013. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmitől nem volt jobb!!! Ezt túl kell élni! Én 8 kilót fogytam az elején emiatt!!

De szokták mondani hogy b6 vitamin, vagy mielőtt felkelsz visszintesből keksz evés.

2013. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj homeopátiás bogyót. Nagyon dícsérik. A gyógyszertárban biztosan a nevét is meg tudják mondani.
2013. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

Bevallom a citrom magában nekem is segít :)

2013. jan. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!