Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a 3 napos...

Mi a véleményetek a 3 napos terhességi tesztről? Én mindenhol azt olvastam/hallottam, hogy leghamarabb kb.2 hetes terhességet lehet megállapítani teszttel.

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell bedőlni neki. Valahogy el kell adni a termékeket. Igaz,amit hallottál, hogy csak kb.2 héttel rá mutatható ki. A nem vár napján vagy utánna pár nap múlva biztosabb.
2009. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 3 napos teszt a beágyazódás után 3 nappal mutatja ki a terhességet, tehát kb. 10-14 nappal az "aktus" után. Szóval nem átverés, rá is van írva, hogy "már 3 napos terhességet kimutat a beágyazódás után". Általában pontosak, nyugodtan vehetsz!
2009. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Legfeljebb a beágyazódás után 3 nappal tudja kimutatni, mert a fogantatástól számított 3. napon még be se ágyazódott az embrió. Ha valaki azt állítja, h a fogantatástól számított 3. napon ki tudja mutatni, az hazug disznó, ne dőlj be neki!
2009. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ugy van , hogy a beágyazódás után 3 nappal már kimutatja a teszt, hogy valaki terhes-e vagy sem. De a beágyazódás is kb. a 7-12. napon történik meg, ami ugye azt jelenti, hogy megtermékenyül a petesejt, osztodni kezd, és halad szépen a méh felé, de ez mind időbe telik ugye, és ezek után pár nap alatt beágyazódik. Ugyhogy olyan nincs is, hogy 3 napos terhesség, mert akkor még be sem ágyazódhatott, sőt még nem is érhetett el a méhbe.
2009. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!