Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem az első vizelettel...

Ha nem az első vizelettel csináltam a tesztet az már nem is jó?

Figyelt kérdés
Most csináltam tesztet, negativ lett! Úgy éreztem, hogy már több hónapja terhes lehetnék, mert a mostani nem jött meg! A legutóbbi szex pedig júliusban volt! Gondolom, ha már most a 3. hónapban lennék, már akkor mindegy lenne, hogy első pisi, vagy x.?!
2009. okt. 14. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már nem számít, hogy reggeli első vizelet e. Nekem az elmaradt mensi utáni 4. napon délutáni vizeletből lett pozitív. Szóval ha júliusban fogant a baba, akkor már akármilyen napszakban végzett teszt pozitív lenne.

Nem vagy terhes.

2009. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez így igaz.Vannak olyan tesztek amik már tíznapos terhességet vagy akár már 3 napos terhességet is kimutat.Mivel te már úgymond mindkettőt jóval túl lépted,elvileg mindegynek kell lennie hogy melyik teszet használod ill nem fontos a reggeli első vizelet.Ez akkor lényeg csak amikor még nagyon csak az elején járhatsz.Némelyikre rá van az is írva,hogy nem fontos a reggeli vizeletből nézni lehet akármelyikből.
2009. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha júliusban fogantál volna akkor már az 12 hetes magzat lenne fejjel,szájjal,szemmel,újjakkal,és működő köldökzsinórral....ja meg jönnének a tünetek álmosság,hányinger,stb...nem vagy terhes!
2009. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!