Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha reggeli második vizeletből...

Ha reggeli második vizeletből csináltam tesztet, akkor lehet hogy azért negatív mert az első vizelettel kiürítettem a hormonokat?

Figyelt kérdés
kb.: 3-4 napja késik és általában a 17.18.napon szokott peteérésem lenni!
2009. szept. 14. 07:34
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi rossz helyre írtam:(
2009. szept. 14. 07:34
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, a lényeg, hogy minél koncentráltabb pisiből csináld, vagyis a második nem ideális, mert gondolom nem telt el több óra a két pisi között. ez így elég elszúrt teszt, holnap próbáld meg tényleg az első reggelit felfogni éd abból tesztelni!
2009. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az lesz:(tiszta h...lye vagyok:(és most még a kedvem is elromlott!
2009. szept. 14. 07:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, holnap az elsőből próbáld, de lehet hogy még az is korai lesz, ne keseredj el! hány napos a ciklusod? Szokott késni?
2009. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ltimea ***** válasza:
ha pozitiv a teszt akkor a másodikból is az lesz. nekem mindkét terhességemnél a másodikból csináltam...
2009. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát mi már 8 hónapja próbáljuk addig fogi gátlót szedtem!és mióta abbahagytam addig mindig 33 napos volt de kaptam clostit és azóta 33, 29 legutóbb 35 napos volt ,szerintetek már bejelentkezzek a dokihoz vagy hülyeség lenne még?

7-én jött meg utóljára

2009. szept. 14. 08:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ürítetted ki a hormonokat, egyszerűen csak arról van szó, hogy az éjszaka felgyülemlett vizelet sűrűbb, nagyobb koncentrációban tartalmaz mindent, így a terhességi hormont is és a korai terhességet könnyebben mutatja ki így a teszt.

Ha a 17-18. napon szokott peteérésed lenni, akkor szerintem igazán csak jövőhéten mutatná meg a teszt, de akkor már akár este is csinálhatnád, olyan magas lesz a koncentráció, hogy teljesen mindegy.


Tudod, ha az eredmény pozitív, az tuti baba, ha negatív, akkor nem biztos, hogy nincs baba, pont emiatt, mert nem termel annyi hormont, hogy a teszt ki tudja mutatni.


Mivel írtad, hogy nem a 14. napon, hanem később van péd, én a helyedben várnék még pár napot, és úgy csinálnék tesztet.

2009. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,úgy lesz
2009. szept. 14. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!