Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt, de neha ugy...

Pozitiv teszt, de neha ugy gorcsol a hasam, mintha megjonne a mensim. Mas is volt igy es nem lett baj? Aggodom.

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az elmult pát napban kb az 5. ugyanolyan kérdés ez. mielött elküldöd ezt a kérdést ki ad több iylet miért nem olvasod el? Miért nem használjátok a keresőt???? De millió babás oldalon le van irva hogy a korai terhesség tünetei megegyeznek a pre mens tünetekkel.
2013. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igaza van aznelsőnek!:)
2013. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 jennifer012 ***** válasza:
Nekem menszesz szerü görcseim voltak meg lenne is ha nem szedném a magne B6-ot. Ne agodj ezen kedves kis mama :)
2013. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem 2x is így volt az elején.

az egyik 22 hós nagylány, a másik 20 hetes a pociban

2013. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tudom, el is olvastam mindent, elhihetitek, de amikor több mint 2 éve próbálkozunk, és a rengeteg negatív teszt után van egy pozitívod, közben meg elkezd görcsölgetni a hasad..... akkor azért megijedsz.

Köszi a válaszokat.

2013. jún. 27. 07:49
 6/16 anonim ***** válasza:
épp az hogy ennyi idő után a több év alatt az ember annyi mindent megtud a terhességról, teherbeeséséről hogy kéne tudnia egy ilyet. Mi 4 éve várjuk a csodát és többet tudok a lehetséges problémákról a tünetektől, csecsemő gondozásról mint egy friss kismama vagy anyuka. Egyik hogy mindig is érdekelt és valamilyen szinten tanultam is mivel eü szakközépe jártam, de leginkább a renegteg forúmból, blogból és persze az ismeretségi körömben lévő tapasztalatokból vannak az ismereteim. különböző blogokon több száz terhességet és a késöbbi időkröl irt naplót olvasok, olvastam stb.... Egyébként garatulálok a babához. Spontán sikerült? Lehet tudni mi volt a gond ami miatt 2 év kellett? (első voltam)
2013. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia, hat, en is olvastam sok mindent, van egy csomo konyvem, de amikor az ember sajat magan erzi, teljesen mas.

El vannak zarodva a petevezetekeim, vagyis a bal zart, a jobb nyitott, de nagyon kanyargos.

Lombik, ET+10 napon vagyok ma,, tegnap teszteltem.

2013. jún. 27. 09:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Es koszi, de meg halvanyan merek csak orulni.
2013. jún. 27. 09:38
 9/16 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem, nalatok mi a gond?
2013. jún. 27. 09:39
 10/16 anonim ***** válasza:
hányadik lombikod volt most? Gratulálok hozzá :)
2013. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!