Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik E vitamint szednek,...

Akik E vitamint szednek, mikortól éreztetetek bármit is? Esetleg mellékhatást tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja szedem napi 400mg.Késéssel de megjött a menstruaciom de egy napig tartott.Amúgy mindig 6napig tartott.Nem hinném hogy terhes vagyok mert pont akkor reggel csináltam egy negatív tesztet mikor megjött.Szerintetek az e vitamintól csökkent?
2013. jún. 27. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze hozzá, ráadásul nem szeded olyan régóta, hogy ilyen komoly hatással legyen a szervezetedre (de ez csak az én laikus véleményem). Nekem semmilyen mellékhatásom nincs és nem is volt tőle. Az E-vitamin nem a hormonokra hat, hanem a sejtekre, azokra is jó hatással van, nem bekever nekik :) Szerintem más áll a háttérben.
2013. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmmit nem fogsz érezni, nincs mellékhatás, sőt hatását sem érzed. Sejt szinten hat. A menstruációt, vérzést nem befolyásolja.
2013. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!