Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! áprilisban volt...

Lombikosok! áprilisban volt beültetésem. Sajnos nem sikerült. Nektek nem hullik a hajatok? Nekem nagyon hullik, már teljesen kivagyok. Lehet a sok hormontól amit kaptam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem márciusban volt, én is sok hormont kaptam (closty, merional, gonal-f, pregnyl stb.) és nem hullik a hajam.


Természetesen a hajhullásod simán lehet a hormonoktól!!!

2013. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én rengeteg hormont kaptam, de nem hullott a hajam, illetve de, csak az az inzulinrezisztencia miatt volt. Mikor helyrejött, a hajhullás is megállt. (épp ideje volt már, mert kb. a fele maradt)
2013. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!akkor nem tudom mi lehet a baj.használok rá Varga sampont,Herzéria ampullát,és Revalidot is szedek.de még csak 1 hete szedem.
2013. jún. 28. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Béres Szépségvitamin állította meg a hajhullásomat. Napi 1 kapszulát szedtem.
2013. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lombikos, de csomókban hullott a hajam hónapokig. Szerintem a felére vékonyodott. :( Oltre hajhullás elleni sampont vettem, mert az korábba már bevált a barátnőmnek is. Majdnem 4000 Ft, de nekem hosszú hajra elég volt 1 hónapig. Teljesen rendbejött. A laborom tökéletes, fogalmam sincs, mi lehetett a baj.
2013. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De igen, nekem is rettenetesen elkezdett hullani lombik után (januárban stimulált ciklus, beülti, márciusban fagyasztott ET, mindkettő sikertelen). Még most több száll hull ki az átlagnál, pedig mindenféle praktikát bevetettem. Azt olvastam, hogy a progeszteron szint ingadozása okozza. Elég elkeserítő mellékhatás... :(
2013. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem március végén volt lombikom, utána nekem is nagyon hullott de egy ideje megállt. Pont ma néztem, hogy már rég volt ilyen sűrű a hajam. Mondjuk több mint egy hónapja újra fogamzásgátlót szedek...nem tudom hogy ez befolyásolja e, vagy a sok gyümölcs van rá jó hatással ami mostanában a kertünkben termett :-)
2013. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!