Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok valamit javasolni?...

Tudnátok valamit javasolni? Decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, mert szeretnénk második babát! Minden hónapban jó időpontban vagyunk együtt a férjemmel (hőmérőzés, alhasi fájdalom), de még mindig nem sikerült teherbe esnem!

Figyelt kérdés

A kisfiunk a 2. hónapban összejött,3 évvel ezelőtt!

Tudom,hogy mások régebb óta próbálkoznak,de azt hittem,hogy megint egyből összejön a baba!


2012. máj. 22. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az abbahagyás után egy évvel sikerült.
2012. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én másfél éve nem szedem az antibabayt,egy éve nem sierül teherbe esnem!!!!!!!!!!Neked legalább van egy gyereked már:((
2012. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne bánkódj kedves utolsó!

Biztosan sikerülni fog :)

2012. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2lányom elsőre kikerültek.

a 3.babára lassan egy éve várunk...

erre nincs recept..

2012. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tartós, fonalbeültetéses akupunktúra. Ez be szokott válni. Csak havonta egyszer kell menni és általában fél éven belül gyümölcsöző!

www.yamamoto.hu

Sok sikert!

2012. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!