Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek terhességi tünetek?

Lehetnek ezek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt reggel pár csepp barna, tegnap délután pár csepp vér, ma is nagyon kicsi barna reggel, tegnapelőtt óta folyamatos hasszúrka, nyilallások, hol a jobb, hol a bal petefészkemnél, hol középen a méhemnél. A nyilallásokat néha még a derekamban is érzem. És ami a legfurcsább, hogy eddig menzesz előtt már több, mint egy héttel mindig minden hónapban nagyon-nagyon fájtak a melleim, most semmi fájdalmat nem érzek. Július 3-ára nem várom. Mit gondoltok?

2013. jún. 28. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetnek, de nem biztos. ha terhes vagy, akkor még épp, hogy beágyazódott, még nem okozna ilyen igazi terhességi tüneteket. szerintem csak beképzeled ezeket, már bocsika.
2013. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, bár nem hiszem, hogy beképzelem. Főleg a mellfájdalom hiányát furcsállom, mert mindig nagyon fájt eddig és csak a menzesz első 1-2 napján múlt el. Most semmi egyelőre...
2013. jún. 28. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem meg simán lehet a leírt a beágyazódás tünete.Én is megéreztem mindegyik gyereknél.Leghamarabb a nem várt napján tesztelj!Megy a drukk!Írd meg majd mi lett az eredmény!
2013. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a drukkot! :) Tegnap egy igen erős szúrást éreztem ismét a hasamban és utána, mikor wc-n voltam 3-4 csepp bordó színű vér jött. Aztán a szurkálás elmúlt, de ma a helyét felváltotta iszonyatos görcs... 4 nappal a nemvárt előtt... Ezt azért veszem jó jelnek (akármennyire is fáj), mert egyszer már volt egy terhességem (sajnos a baba nem maradt velünk) és akkor is így kezdődött, szörnyű görcsökkel, menzesz nélkül. Azt gondolom, befejeződhetett a beágyazódás és most már a méhemet érzem ennyire. Szóval ettől függetlenül szerda reggel fogok tesztelni, de már tűkön ülök... :)
2013. jún. 29. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,ne idegeskedj,az árt!Ha baba van,ott van úgyis!:)
2013. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!