Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Konkrétan ha megjön a menszesz...

Konkrétan ha megjön a menszesz, attól még lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Késett a mensim, első nap barna folyás, második vérzés, harmadik barna folyás...de: a vérzés aránylag elég bő volt. Bár mindig 5 napig tart a mensim, ez a 3 nap kevésnek tűnik. Mell feszülés, pisilhetnék, hányinger evés után, és ételek meg kívánása van nálam. Ma elmúlt a vérzésem, ha reggel tesztelek, van értelme, vagy erős vérzés mellett nincs terhesség.......
2013. jún. 28. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baba, de nincs kizárva. Tesztelj mert akkor tudsz majd biztosat. Bár az sem 100%.
2013. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég ritka jelenség, hogy menses mellett valaki terhes legyen, de nem lehetetlen. Főleg akkor, ha a menses milyensége bármiben is eltér a megszokottól.

Ha úgy érzed, valami nem stimmel és gyanakodsz, csinálj nyugodtan tesztet.

2013. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ami furcsa, hogy a hőm megy vissza felé...elvileg mensi után nem kellene...pont ellenkezőleg..le felé kellene menni , nem???
2013. jún. 28. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél 2-szer még menstruáltam,hasonlóképpen ahogy leírtad.SZtem reggel csinálj egy tesztet.
2013. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. reggel tesztelek egyet.
2013. jún. 29. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,teszteltél?
2013. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia. igen. iszonyú halvány rózsaszín csik. 2 nap múlva újra teszt. szerdán orvoshoz is megyek!!!
2013. jún. 30. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,naaaaaaaaa,akkor csak egy halovány gratula!Én is szerdán megyek orvoshoz.7 hetes vagyok,de nyaralás miatt nem voltam még.Írd meg majd mi volt.És mindenképpen reggeli első vizeletből tesztelj újra!
2013. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!