Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen ciklusnal...

Rendszertelen ciklusnal mindig van peteeres?

Figyelt kérdés
Ciklusaim valtozo hosszusaguak, 29, 32, 34, 37, 41 naposak. Normalis ez? Most kezdunk el dolgozni a baban es gondolkodom, hogy mennyi eselyem van, hogy osszejojjon ilyen ciklussal. Ilyenkor mindig van peteeres? Koszi
2009. okt. 14. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan hosszúak a ciklusaid, hogy ne legyen peteérés. Neked szerintem mindig van! Nézd meg ovulációs teszttel, amikor az pozitív, akkor kell együtt lenni, mert 12-36 órán belül megreped a tüsző!

Drogériában, Tescoban, stb kapható, de neked először érdemes lenne, ha a 11. naptól minden este csinálnád, hogy nehogy lemaradjatok. Ehhez meg inkább a vaterát vagy a teszveszt ajánlom, mert ott nem csak 5 db-os kiszerelés van, mint a boltban, hanem 20-at, 30-at is tudsz, db-ját 100 ft-ért! Míg a boltban az 5 db 2-3000 ft között van!

Keress rá a keresőben (bal oldal, menüsor alatt, keress! gomb van alatta), hogy ovuteszt, rengeteg találat lesz!

Sok sikert!

2009. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a megnyugtato valaszt es a segitseget. Most mar sokkal nyugodtabb vagyok, megijjedtem egy kicsit mert valahol olvastam, hogy 34 naposnal hosszabb ciklusnal nincs is peteeres. Gondoltam merem a homersekletemet is (szajban) es akkor az ovuteszteket is beszerzem. A homerozes ugyanannyira megbizhato mint az ovuteszt?

Koszi meg egyszer

2009. okt. 15. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rendszertelen a mensem és megállapították, hogy nincs sontán pé-m. Rengeteg pénzt öltem ovu tesztbe és minidg neg. lett. A pg53-at ajánlom, egyszer kell megvenni és jó - nyáladat tudod nézni mikroszkóppal és megállapítható, hogy mikor van pé.
2009. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!