Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladék került belém, rá...

Előváladék került belém, rá 2napra bevettem egy eseményutánit. Teherbeesés esélye mennyi szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy hete történt a dolog kb. Nem megszakitásos modszerrel szeretkeztünk, csupán az elején gumi nélkül kezdtük, majd később huztuk föl egy 5perc után. Sajnos előváladék jutott belém ez által..Viszont bevettem rá körübelül (kicsivel több mint..) 48orára rá egy eseményutánit. Eléggé izgulok, nem jönne jol a baba..

2013. jún. 29. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

0%

Kizárólag a ciklusod összezavarodására számíthatsz.

2013. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
(menstruáciom 5.napján történt a "baleset")
2013. jún. 29. 15:44
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérlek indokoljátok is a válaszaitokat. Köszönöm!
2013. jún. 29. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Kevés az esély rá.

De az az eseményutáni már nem nagyon hatott.

Én úgy tudom minél hamarabb be kell venni, legjobb 12 órán belül, de ez a 48 óra... olyan, mintha be sem vetted volna.

2013. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, így hogy az 5. napon történt, kb. 0 esélyed van a terhességre.
2013. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos,mert nem mindenkinek van középidőben a peteérése.Van akinek mensi előtt közvetlen vagy utána,de olyan is van hogy épp mensi alatt.(doki mondta)
2013. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszolo! Az eseményutáni tabletta 72orán belül hatásos! Igaz, hogy nem annyira mintha 12orán belül vettem volna be..
2013. jún. 29. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francot indokoljak ezen? Vegyél bioszkönyvet. 5. nap, előváladéktól, fogamzásgátlóval még Szűz Máriának sem jönne össze a gyerek. Nincs ezen mit magyarázni.

De ha ennyire parázol, legközelebb szorítsd jól az esemény utánit a lábad közé szex közben, ha az 1000%-os védelem.

2013. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
További válaszokat is várok! Köszönöm az eddigieket!
2013. jún. 29. 18:07
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok,ez nem volt szép 8-as válaszoló!Ha valamivel nem értesz egyet,inkább ne írj ide semmit!

Nem mindenki egyformán felvilágosult,de ez még nem jelenti azt hogy buta,vagy hogy így kellene beszélni.Ha valaki nem akar babát,akkor persze hogy be van parázva,mert esély megvan hogy besikerült még így is.Én már estem teherbe előváladéktól védekezés mellett.Sajnos a baba nem maradt velünk.Szóval van ilyen.

2013. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!