Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki június végére, július elejére nem várja?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 9. dpo-n. Tüneteim vannak, csak nem tudom, h a babára vagy a mensire :) Jó lenne valakivel együtt izgulni, görbét elemezni, megbeszélni, drukkolni... Nos? Valaki? :)

2013. jún. 26. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 lujza80 válasza:
Én júli elejére nem várom. Milyen tüneteid vannak?
2013. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
Én, holnapra nem várom
2013. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
Én júli 3-ra nem várom.
2013. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
Én júli 2-re nem várom. Furcsa tüneteim vannnek, pl. hogy annyira bedurrantak a cicijeim, hogy a szilikon kutyafüle ehhez képest... :) 5. dpo-tól van ez, eddig nem volt ilyen soha. És a hasamban is szurkálás folyik, hol jobb, hol bal, hol középtájt. Ti vezettek hőgörbét?
2013. jún. 26. 15:18
 5/73 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nekem van hőgörbém. Ez az 1. hónap, hogy vezetem, mert a tüneteknek már nem hiszek, pl. a melleim minden hónapban görögdinnyéset játszanak, van, hogy ovutól elkezdik, van, hogy később, már nem hiszek nekik :( Ha pedig a görbémnek hiszek, akkor háát... a vége nem túl bíztató, de láttam már olyat, hogy ennél csúnyább is babás lett! Egyébként szerintem később volt ovum, mint ahova behúzta. Itt van: [link]

Neked van görbéd? :)

2013. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
:) Én is most csináltam először a görbét, be is linkelem :) Az ovum tuti akkor volt, amikor jelzi, mert lh tesztet is használok és éreztem is. A te görbéd szépen alakul, bár a mai hőd nem tetszik :) :( De még bármi lehet belőle. 1. baba lesz? [link]
2013. jún. 26. 15:41
 7/73 anonim ***** válasza:
Neked szép a görbéd :) Igen, az enyémnek a vége nekem sem tetszik, dehát ez van... Nem, 3. lenne, csak a másik 2 már nagy, és ráadásul mindegyik szinte elsőre összejött, ráadásul az elmaradt mensiig semmi különleges tünetem nem volt velük, csak kb. a 6. héttől voltam rosszul, a 12. hétig. A kicsivel meg már vagy 1 éve próbálkozunk.
2013. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Igen, egyenlőre még szép, remélem holnap-holnapután felugrik, ezzel jelezve hogy "hello alakulok" :) Nagyon szeretném :) Többiek?
2013. jún. 26. 16:10
 9/73 anonim ***** válasza:
Szia, megint a 2. vagyok :) Mi újság veled? Én ma így állok: [link]
2013. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim válasza:
Sziasztok!Én keddre nem vártam,nemis jött meg azóta se:) de pár napja pedig görcsölgetek:/ meg sajnos volt egy vetélésem,és annak a helye is szurkál..sokat pisilek,de nekem hányinger is előjön.Az elsőnél is igyvolt akármilyen furi,aztán ott a 3.napon h nemjött meg jelezte a 2.csikot,de most nemtudom,hétfőn teszteltem és semmi:( elvagyok szomorodva,szeretnénk már egy kis pindurit mi is:( És a hónapban minden héten 2-3naponta legalább2cer együtt voltunk
2013. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!