Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 hetes kismama vagyok...

25 hetes kismama vagyok tegnap este iszonyatossan elkezdtem görcsölni mintha meg akart volna jönni! Hányingerem is volt késöbb kissebb nagyobb görcsök voltak. Rózsaszines halvány barnás folyásom van és elég rendesen fáj a derekam. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt em tudom miért van, de én a helyedben elmennék az orvosomhoz, hogy vizygáljon meg. Sem a görcsölés, sem a véres folyás nem normális. Bár lehet nincs semmi gond, reméljük, de azért szerintem menj el hozzá. Az a biztos.
2008. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen hívd fel az orvosodat,vagy menj be a kórházba,nehogy valami baj legyen! Én 36 hetes vagyok és most vannak ilyen tüneteim,a barnázást leszámítva.
2008. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Azonnal beszéljél az orvosoddal!!!!!!Üdv 37hetes kismama
2008. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vissza az orvosmhoz mert én is eléggé félek!Amugy sem ment rendben a terhességem eddig se...Csak nem tudom hogy mit fogok töle hallani félek a válaszától!Félek hogy kora szülött lesz a picikém!
2008. jún. 23. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ird majd meg,hogy mit mondott a doki. Reméljük nem lesz semmi gond. Azóta is megvannak a tünetek?
2008. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most szerencsére nem olyan vészes!Csak nekem meg az jár egyfolytában az eszemben hogy mi van ha ez már "az a fájás"...Vagy ha nem is az de elég közel vagyok hozzá...nem tudom félek az éjszakától is.
2008. jún. 23. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Te helyedbe nem nagyon késlekednék. A barnás pecsételgetéssel szerintem még nem lenne olyan nagy gond - nekem volt azért írom - de ha rózsaszínes az vérre utal. És a görcsökről nem is beszélve. Nekem mikor barnás volt, bementem a lakhelyem szerinti kórházba és megnézettem magam. 25 hetes vagy és vérezgetsz, rögtön megvizsgálnak. Jobb félni, mint megijedni! Szerintem. Írd meg, hogy mi történt!
2008. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj semmiféle orvosra! A te és a babád egészsége sokkal fontosabb, menj be most a kórházba.
2008. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az éjszakát tul éltem igaz nem sokat aludtam.Most megyek az orvosomhoz és akkor majd eldöl hogy mi lesz!Remélem semmi baj!Szurkoljatok!
2008. jún. 24. 12:19
 10/10 A kérdező kommentje:
az orvos nem mondott semmi okosat.Megvizsgált talált valami baktériumot arra irt megint fel gyógyszert...de szentem le fogom cserélni ezt az orvost mert hülye!!!
2008. jún. 25. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!