Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. napon vagyok és nagyon...

22. napon vagyok és nagyon fáj a bal petefészkem, ott ahol az ovut is mindig érzem. Mi lehet szerintetek? Pont egy hete volt tüszőrepedésem.

Figyelt kérdés
Krémes sűrű folyásom is van. Már a cicim is nagyon érzékeny, nem korai ez még egy kicsit? A derekamat meg meg sem említem..:-((
2009. okt. 15. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanezek a tünetek voltak. Ovuláció után egy héttel nagyon erős derékfájás, hasszurkálás, nagyon érzékeny és duzzadt mell. A nemvárt előtt két nappal elmúltak a tünetek és napra pontosan megjött. Remélem te nem így jársz. Csak azért írtam le, hogy szerintem még ne éld bele magad, ez még bármi lehet. Én már kezdtem bele élni magam és nagyot csalódtam. Most megfogadtam, hogy következő ciklusban nem keresek tüneteket a nemvárt előtt. Nem akarok megint csalódni. Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült.
2009. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

ÉN is ugyan igy voltam.De nálam nem múlt el a fájdalom.És már pozitiv is lett a tesztem a 26. napon.:)

Mindegyikünk teste másképp reagál a terhességre,kitartás,és ha nem jön meg, esetleg a nemvárt előtt 2 nappal tesztelj egyet!

Drukkolok,hogy baba legyen!

2009. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekem az ovu után 4 nappal volt egy kis rózsaszínezés,majd halvány barnázás,azután krémes fehérré változott,aztán ma áttetsző,nyálkás lett a folyásom,de azt mondják,hogy ezek a mensi közeledtét jelzik és hogy nincs folyás,ha vki babás!Nálam holnap kell pirinek jelentkeznie!Neked sok sikert kívánok!
2009. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, teszteltél?
2009. okt. 16. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen tüneteim vannak nekem is,csak nem fáj a derekam.Fehér krémes folyásom,meg mellérzékenységem van.

De akkor ezek szerint nem vagyok babás:(22-re nem várom,de ezek szerint akkor jönni fog:(

2009. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!