Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dunaújvárosban tudtok jó...

Dunaújvárosban tudtok jó nődokit, aki segít, ha nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 18:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem haragszol,erre én is kíváncsi vagyok.:)Én eddig Medve Lászlóhoz jártam,de sajna egyre több furcsaságot hallok róla.
2009. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hm.. engem Ő cse...ett el... már bocs. Hozzá többet nem megyek az tuti.
2009. okt. 16. 19:30
 3/23 anonim ***** válasza:

Na igen, és nem te vagy az első aki panaszkodik.:(Pedig régen jó híre volt. Már a baba ügyben jártál hozzá,mikor gondok voltak vele? Persze,ha nem gond,h kérdezem. Engem laparra akar küldeni minden áron,pedig a hormonom se volt teljesen rendben,de ő csak legyintett rá,h az nem jelent semmit. Pedig progeszteronomból egyértelmű volt,h a 21.napi vérvételnél még nem volt ovulációm.:(

Ezért tervezem én is,h mást keresek,de sajna a többi dokit nem ismerem a városban.:( Majd emeld ki a kérdést,hátha pár nap múlva jár erre vki aki tudna ötletet adni nekünk.

2009. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Medve miatt kellett 18 hetesen megszülnöm a babámat(nem volt baja a babának,egészséges volt).Onnantól a Bazsához jártam,és nagyon meg voltam vele elégedve.Igaz nem olcsó,de nekem bevált,és lett egy 4600grammos kisfiam.Sok sikert neked!
2009. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jézusom!Nagyon sajnálom!:( Akkor már tuti,hogy nem megyek hozzá többet. Furcsálltam,hogy úgy kellett tőle kérnem,h ugyan nézzen már meg uh-n,hát megnézett 6000-ért.:s

Megkérdezhetem,hogy hol van neki a magán rendelője? Van neki ott Uh gépe?

Köszönöm.

2009. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nekem már 12 éves a gondom Vele...

Kontroll vizsgálatnál nem vette észre, hogy méhszájsebem lett... aztán az szépen gyulladt és gyulladt. Több hónap volt, mire kikezelték.


Viszont holnap megyek Dr. Barna Andráshoz, felhívtam, nagyon kedves volt és egyből adott időpontot vasárnapra. A Kórházba kell bemennem Hozzá, majd megírom, hogy mi volt...


Dr. Bazsa szerintem a pénzre megy, nem sok jót hallottam róla.

2009. okt. 17. 13:55
 7/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Medvéről eddig többségében jókat hallottam ill. saját tapasztalat is, mert missed ab után ő hozott helyre! A Barna doktor elcseszte a műtétemet (ugyanis sajnos elhalt a terhességem a 7. héten tavaly :-( ) és sokáig jártam hozzá, mert nem tudta, h most legyen-e műtét vagy sem! A műtét után folyamatosan véreztem, olyan erős alhasi panaszaim voltak, h nem tudtam menni, de ő nem csinált semmit!!!! Mindenféle gyógyszerrel tömött, de elmentem egy másik városba, ahol a főorvos azonnal megműtött, hisz a méhemben egy nagy gennyes góc volt (UH-n jól kivehető!!!) - utólag kiderült nem jól kapart ki az orvos és a "maradék" durván begyulladt!!! De a Barna nem látta a hibáját, pedig vagy 5x megnézett Uh-val a műtét utáni hetekben!!! Csoda, h nem kaptam vérfertőzést!!! Így a lábadozási időszakom hónapokra kitolódott - a szokásos pár hét helyett-, mire testileg (és lelkileg) is kihevertem az általa okozott kárt!!! Amúgy aranyos és segítőkész, de még nem egy jó és komoly szakember és nem kér segítséget tapasztaltabb kollégáktól. Aranyos, de szakmailag még nem igazán tart sehol ... még úgy tudom, szakvizsgája sincs! A Medve doktor elég alapos, viszont szereti a pénzt, ahogyan az összes itteni nődoki ... 5-6 ezer alatt szóba sem állnak az emberrel!!! Amúgy mindenkiről hallottam jót és rosszat egyaránt! (nem saját tapasztalat: Bazsa nagyon pénzéhes és lekezelő a stílusa; Baráth: pár félrekezelt kezdődő rákos daganat, viszont alapos terhesgondozás; Kapus: róla csak jókat hallottam; Porkoláb Huba: egy nagyképű bunkó; Kállay: szintén csak jókat hallottam róla - aranyos). Remélem tudtam segíteni!!! Ha jót akarsz, a Barnához ne menj ... majd pár év múlva, hadd tanuljon még ...

2009. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Utolsó:

húha...

Nem irigyellek! És most kicsit rám ijesztettél! Egyszerűen nem tudom mit tegyek... :(

2009. okt. 17. 18:00
 9/23 anonim ***** válasza:

Úúú,köszönjük szépen az infót.Hát..lecke feladva. :(Bár én erősen hajlok a BMC felé,akkor lehet,h az lenne a legjobb? Nem tudjátok véletlenül,oda kell beutaló?

Azért Kedves Kérdező,írj légyszi,hogy mi volt a Barnánál.

2009. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17:54-es vagyok! Szerintem, ha már bejelentkeztél a Barnához, menj el nyugodtan (ha mást nem, legalább tudsz késöbb viszonyítani), de azért keress fel mást is! Mindenkit a kórházba rendel be (nincs magánrendelője), ami kényelmes, mert általában este és nincs nagy tumultus! De a szakmai része miatt mindenképp mást is javaslok!!! Én mondjuk nem megyek hozzá többet, akármilyen kedves is ... :-(
2009. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!