Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dunaújvárosban tudtok jó...

Dunaújvárosban tudtok jó nődokit, aki segít, ha nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 18:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

18:45-ös! Mi az a BMC? Bocsi, ha buta a kérdésem ... (17:45-öske) :-D

Amúgy persze mindenkinek mielöbbi egészséges babócát kívánok!!! Nekünk még nem jött össze azóta sajnos ...

2009. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Én sem tudom mi az a BMC... (?)


Mindenképpen elmegyek reggel a Barnához. Megírom majd mi volt!

2009. okt. 17. 19:30
 13/23 anonim ***** válasza:
Jaj,bocsi,h rövidítettem.Budai Meddőségi Központ/clinika. Állítólag jó és ingyenes. Csak a gyógyszereket kell fizetni, a vizsgálatokért nem. Csak pont ezért nagyon sokan járnak oda. :s
2009. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Köszi a pontosítást! :)
2009. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ti mióta próbálkoztok?

Mi már lassan 2 éve "tudatosan" de már előtte is jó ideje nem védekeztünk. Kezdek nagyon elkeseredni.:( Amióta jobban rá álltunk a baba dologra,azóta a ciklusaim is megzavarodtak. Tényleg lehet benne vmi,h nagyon nem jó a görcsös akarás.:(

2009. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na,csajok, megjöttem.


Dr. Barna nagyon alapos volt, megvizsgált, hüvelyi UH-t is csinált és elmagyarázott "paraszt" nyelven mindent. Vizsgálat+ UH rendben volt, lapar átjárhatóságit javasolt, amire igent mondtam, úgyhogy Bazsához kell időpontért mennem, de majd a barna csinálja altatásban.


És kapaszkodjatok!:Amikor végeztünk egy fillért sem fogadott el!

Úgy érzem végre jó helyre kerültem...

Mindenkinek ajánlom szívből!


Amúgy 1 éve próbálkozunk...

2009. okt. 18. 12:24
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi az infót! Úgy látszik itt a városban most ez a lapar a "menő".:)Nekem is azt akart Maci Laci. És mit mesélt a műtétről? Neked is 3 napot kéne bent lenned? Én ettől irtózok nagyon.Persze,babáért mindent,de még sose voltam altatva,na meg csak "összeszabdalnak".:s

2009. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy általában csütörtökönként van a műtét, szerdán be kell menni és pénteken jöhetek haza.

Hétfőn pedig már mehetek dolgozni.

Mivel altatás, így nem érzek semmit, ha pedig talál valami problémát odabent, akkor rögtön orvosolni is tudja. Utánna sem nagy a felépülési idő, nincs se vérzés,semmi...

2009. okt. 18. 19:22
 19/23 anonim ***** válasza:

Köszi!Akkor lehet én is rászánom magam. Mert addig ugye nem zárható ki egy elzáródás v bármi bibi. És te a következő ciklusban mennél is? Vagy most,h állsz,ciklus eleje v vége? Mert akkor azért megvárom a tapasztalataidat.;)

Bocsi,h így zaklatlak.:)

2009. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Bocsi még vmi. Hormon vizsgálatod volt már?És párod? Vagy egyből laparral indít?
2009. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!