Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dunaújvárosban tudtok jó...

Dunaújvárosban tudtok jó nődokit, aki segít, ha nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 18:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Ciklusom 18. napján vagyok. Jövő hét csütörtökre nem várom, tehát mivel hétfőn megyek időpontért, és éppen meglesz azon a héten, megvárják, hogy elmúljon és akkor csinálják. Tehát leghamarabb 2 hét múlva.


Hormonvizsgálatom már volt, arra kaptam Clostit. A 3 hónapos kúra nem segített. Ezért jön most a lapar.

Páromnál minden oké, már megnézték.


Nyugodtan írj, kérdezz nem zavar! :)

2009. okt. 19. 12:02
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Van még kérdésem,sose fogyok ki.;)

Mi volt a bibi,h clostyt írtak fel?Nem volt ovulációd v progi hiány? És melyik dokinál voltál akkor? Én feldobtam anno Macinak,h mi lenne ha kipróbálnánk,de ő az Istenért se akarta felírni nekem. Neked volt előtte átjárhatósági? Mert nekem azt mondta(jó, igaza is van),h lapar előtt nem stimulál,mert ha el van záródva a petevezetékem,akkor felesleges. De én nem bántam volna,ha enged 1 próbát.

Ha gondolod írhatsz privátba is,ott mégis személyesebb vmennyivel.

Előre is köszönöm.:)

2009. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ment a válasz priviben...
2009. okt. 20. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!