Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes tabletta...

Lehetek terhes tabletta rendszeres szedése mellett?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 hónapja volt abortuszom.Két hónapja szedek fogamzásgátló tablettát,most kellene a harmadik csomagot elkezdenem szedni,de nemjött meg,lehetséges hogy terhes vagyok?
2013. júl. 1. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,becsúszhat gyógyszer mellett is
2013. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
az első pár hónapban máshogy is kell védekezni még nem kezd el hatni a gyógyszer!!! Valaki 1hónapot valaki 3at és 6hónapot ís mond mire hat a fogamzásgátló!
2013. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszeres szedés mellett minimális az esély. Viszont volt olyan fogamzásgátló amit szedtem 1 évig addig nem volt vérzésem...mellékhatás. Amikor elkezded szedni a gyógyszert egy ideig kell védekezni mellette, ez megtörtént? Ha igen, akkor nem valószínű a terhesség szerintem. De csinálj tesztet.
2013. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma már a legtöbb tabletta az első darabtól hat, nem kell külön védekezni, amiket láttam, az is max. 1 hónap volt.

Nem hiszem, hogy terhes vagy, ha rendesen beszedted, nem hánytál és nem szetél mellé antibiotikumot vagy gyógyteát.

Csinálj teszted. De valószínűbb, hogy csak nem jó a tabletta, kérj egy másikat.

2013. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Benne van a beteg tájékoztatóban. De ha rendesen szedted, akkor elvileg nem lehetsz az.
2013. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Benne van a tájékoztatóban, ha a menzesz első napján kezded el a tabletta szedését, akkor már az első naptól véd. Minden esetre nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy az első 10 napban még védekezzünk másképp is, aztán később már nem kell.


De lehet mellékhatása is a gyógyszernek, hogy nem jön meg. A biztonság kedvéért, csinálj tesztet, vagy hívd fel az orvosod.

2013. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!