Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette20 fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette20 fogamzásgátlót szedem. Az orvos azt mondta hogy ha megjön az 5. napom vegyem be az elsőt. Kedden este lefeküdtem a barátommal úgy hogy nem védekeztünk, aznap már bevettem az 5. tabit. Lehet-e baj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
persze hogy lehet baj, mar miert ne lenne??Tudsz olvasni??? Rajta van, hogy ha menzesz elso napjatol szeded, 7 nap, ha az 5.tol, akkor pedig 1 egesz honap kell a vedettseg kialakulasaig. Vagy miert nem kerdezted meg az orvosodat, hogy mikortol ved???? Ha ahhoz nagy lany vagy, hogy tablettat szedj, utana is kene jarni, hogy hogyan mukodik.
2009. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Akármikor veszed be az elsőt, akkor is ajánlott egy hónapot, egy levelet megvárni!
2009. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
A tájékoztatóban leírják, mikortól vagy védett. Utána kéne olvasnod. Ott rejlik a válasz.
2009. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki olyan okos... Nem, nincs leírva a tájékoztatóban! Amúgy szerintem még nem védett, az én dokim két hetet mondott, ha az első naptól szeded.
2009. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

De most eleve: a doki sem tudja, hogy mikortól kell elkezdeni szedni, mert a tájékoztatójában az van, hogy a tabletta szedését a mensi első napján kezdje! Nincs benne, hogy az 5.-en is elkezdheti! Ennyit az orvosokról!!!

Kérdezőnek: igen lehet baj belőle, mivel az 5. napon kezdted, 1 levél beszedése után leszel védett!

2009. jan. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De ott a válasz a tájékoztatóban: Akkor lennél védett, ha a mensi 1. napján kezded szedni, de mivel te az 5.-en kezdted, így nem voltál védett. 1 hónapot kellett volna várnod!

Szerintem sürgősen válts dokit, ha ennyire félreinformált!!!

2009. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!