Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Tegnap este eggyüttvoltun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Tegnap este eggyüttvoltunk a barátommal (3 nappal a mensesem után) és nem védekeztünk, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
a ciklusom 9. napja volt ez, mit tegyek? vegyek be esemény utánit? vagy nem valószínű hogy terhes lehetek... ?
2012. jan. 6. 19:17
1 2
 1/12 NSDAP válasza:
9%
Lődd fejbe magad az asztal mögött
2012. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem értem sok ember minek van itt,ha nem képes értelmesen válaszolni!Miért kell ilyen bunkónak lenni? Kérdező: szerintem nyugodj meg,kicsi az esélye ilyenkor a terhességnek,a menstruáció után egy hétig úgymond "terméketlen" a nő(persze nem kizárt a terhesség) de peteérés a menstruációt követő 13-14.napon szokott általában lenni.
2012. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem akarod a gyereket, akkor vedd be!!!

Az enyém is így fogant.

2012. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És én lehetek, vagyis nagy rá az esély, ha szedek bogyót, a hétnapos szünet utáni első napon szexeltünk és sajnos az első két bogyót elfelejtettem bevenni!?
2012. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ez utóbbi már kevéssé valószínű. Ha régóta szeded, akkor a peteérés nem biztos, hogy azonnal beindul. Ha 30 fölött vagy, akkor szerintem ne izgulj.:-)
2012. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok,figyelj,szerintem ne vedd be.Én sose lettem terhes a menstruáció után pár nappal,pedig előfordult,hogy nem védekeztünk.Gondold végig magadban ezeket,nem kell itt válaszolnod rá:az aktus után felálltál rögtön,vagy még órákig feküdtél az ágyban? Volt orgazmusod vagy sem? Ezek segítik a spermiumok haladását.Ha megnyugszol,és úgy látod jónak,akkor vedd be.
2012. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: 16 vagyok, majdnem egy éve szedem. Több probléma jelentkezett együttesen és a nőgyógyász azt ajánlotta, hogy "üssünk" több legyet egy csapásra. (Pattanásos bőr, többszöri ájulás a menstruációs görcs következtében, és nem utolsó sorban a védekezés miatt)
2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én nem vok nagy szakértő, de sztem vedd be. már csak azért is mert ide felkerült ez a kérdés, vagyis nem vagy biztos magadban.........legjobb ha beveszed.
2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

No, én 22 évesen sikeresen teherbe estem a 9.napon, a 28 napos ciklusom során (a sperma valahogy frankón bevárta a petét), eredménye éppen az öccsével balhézik a szomszéd szobában.

Most már persze nem bánom, de akkor nagyon nem örültem.

ÉN bevenném.

2012. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd be. Közel már az ovu ideje nagyon! Ha pl. 12. napon ovulálsz, addig már csak 3 nap van, azt simán kibírják a spermiumok!
2012. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!