Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a második nap, hogy erősebb...

Ez a második nap, hogy erősebb a teszt csík, mint a kontrolcsík az ovu tesztemen. Nagyon feszül a pocim már második napja. Clostit kellett szednem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna ma már halványodni a második csíknak? Ja, és 13.00 körül csináltam a tesztet, de előtte 2 órán keresztül nem sokat ittam.
2009. okt. 15. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a baba tervezők otthona oldalán olvastam, hogy ha 2 nap is pozitiv akkor a másodikat kell figyelembe venni! Szoval valószinüleg, ma hajnalban volt a tüszórepedés! De azért nézd meg a honlapot, mert a gyogyszereseknek nem tudom! :)
2009. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előzőt megcáfolnám,mert tegnap elött volt halvány ami ugye negatívnak számít,és a tegnapi második teszt volt erős csíkos,ezért az a pozitív és a pozitív teszt napjától számított 24-36 órán belül van tüszőrepedés tehát neked kedves kérdező,ma estére vagy holnap hajnalra reped meg a tüsződ úgyhogy mai napon mindent bele a pároddal,és még a holnapoin is,mert a pozitív teszt utáni első negatív napon is kell szexelni:))
2009. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!