Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai nap barátommal közösültünk...

Mai nap barátommal közösültünk és csak kétszer dugta be védekezés nélkül de én egyből 20-30 másodperc után én kihuzattam belőle és pont mára várnám a menstruációmat. Kedzjek félni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
A butaságod miatt mindenképp kezdj el félni!
2013. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen félj, mert ha így folytatod, akkor jövőre biológiából meg fogsz bukni
2013. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem volt bent sokáig és nem is élvezet belém ...
2013. júl. 2. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, kezdhetsz félni! Az esti horror a tévében biztosan nagyon félelmetes lesz! Látom a biológia nem az erősséged, pedig ez ált. iskola 8. osztályos tananyag. Gratulálok a KÖZÖSÜLÉSHEZ!
2013. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

már megint mennyi bunkó ember...


n aggódj, nagyon pici az esély, hogy becsúszott volna egy baba. de ezentúl ne engedd, hogy csak úgy dugdossa gumi nélkül

2013. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy tényeket is kapj. Amit csináltatok megszakított közösülésnek hívják, és nagyon rossz hatékonyságú. Nem érdekes hogy stopperel méritek-e hogy fél perc vagy sem. 100ból kb. 35 nő teherbe esik ilyen "védekezés" mellett. elmélet: [link]


A menstruáció napján ritkán van ovuláció, de nem kizárt! Nincs biztonságos nap egy ciklusban, hacsak nem vagy a tested szakértője (ovu tesztek, nyák figyelése, hőméréssel kombinálva, stb. de nem tűnsz profinak, ne haragudj).


Ahhoz, hogy ne kockáztass, egyet jól jegyezz meg: Pénisz vagy ondós tárgy, kéz, stb. hüvelybe nem kerülhet védekezés nélkül! Soha! Egy mp-re sem! A saját érdekedben!


Védekezési módszerek:

[link]

2013. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm...LÁTOM MÉG VANNAK KEDVES EMBEREK!!
2013. júl. 2. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

én is kedves vagyok egyébként, csak az idiótákat nem bírom :D


első válaszoló

2013. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Timcsike8686 válasza:
Nincs mitől félned, de valóban aki már nemi életet él kicsit felvilágosultabbnak kellene lennie. Megkérdezhetem hány éves vagy ?
2021. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!