Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a terhességi teszt sorozatról? Látszik a fokozatos erősödés? Szerintetek pozitív? A kép lent van!

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 2. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
háááát én akárhogy is nézem mind negatív....még az utolsóra se mondanám h pozi! Talán mintha valami lenne ott de inkább vmi szellemcsík! De inkább negatívak :S
2013. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szia a legalsón mintha lenne második csík de a többin nem látok hanyadik dpo-n kezdted el a tesztelést?
2013. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
EZ MIND NEGATÍV!!
2013. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán az utolsón van 2 csík....

De szerintem már atesztek is unják, azért lett ott:D

Na viccet félre...az alaó mintha...de ilyet láttunk már, és az illetò nem volt terhes, de volt, hogy pozitív...


Nem akarok beleszólni, de ez felesleges... Tesztelj, ha nem jött meg.

Elmaradt mensi utáni 6. Napon teszteltem, nagyon szép pozit:-)

27+4hkm

2013. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a tesztelés-hisztériát lányok!

Megkockáztatom a leugatást, és rávilágítok, hogy aki gyereket akar, az máris elkezdhetné gyakorolni a türelem nevezetű erényt :)

Tudom hogy nehéz, mi 2 hét híján egy éve próbálkozunk, de egyszer nem teszteltem míg ki nem maradt a nemvárt...


Az óránkénti teszteléstől az aktus utáni 2. naptól nem leszünk terhesebbek ;)

2013. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!