Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített? Tapasztalatok?...

Kinek segített? Tapasztalatok? Cickafarkfű tea-palástfű tea-Zafír barátcserje!

Figyelt kérdés
Azt a tanácsot kaptam:peteérésig cickafarkfű tea,peteéréstől palástfű tea,közbe folyamatosan barátcserje kapszula!
2013. júl. 2. 18:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Akinek segített milyen adagokban szedte/itta?
2013. júl. 2. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:

1 hónapot szedtem a barátcserjét cicka és palátfű tea nélkül.Már az elején csak 4 napos lett a mensim 6 helyett,simán elmúlt,nem volt barnázás és abban a hónapban terhes is maradtam! Azért azzal vigyázz,ha a gyanúja felmerül a terhességnek,tesztelj és amint kiderül,hogy terhes vagy ,abba kell hagyni a kapszulát!

Én amúgy azt mondom,hogy ez a kombináció így lehet,hogy kicsit sok,mert hatnak a hormonjaidra,nehogy összezavarják mégjobban!

2013. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és napi 1 szemet szedtem.
2013. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem igy sikerult teherbeesnem, igaz en baratcserjet nem szedtem. A ciklus elso feleben cickat ittam ehgyomorra 1 cseszevel, majd pozitiv ovuteszt utan palastfu teaval folytattam. Meg az ovu napjan es utana levo 1 napon is cickat ittam. A masodik honapban sikerult a baba:) 


28hkm

2013. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én cckafark, palástfű teát ittam, babaprojekt alatt. Hát mit mondjak, 7 hónapot vártunk a kisfiamra.

Amikro a teát ittam a 4 napos mensim helyett lett 8 nap, dupla erősségű vérzéssel. Annyira megvastagította a méhfalamat, hogy ez lett az eredménye. Hittem benne, de csak rosszabb lett minden. Pedig én nagy gyógynövényteás vagyok!!!De ezt nem ajánlanám!

Bár mindenkinél más jön be...

2013. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban kezdtem el szedni ezeket, így ahogy írtad a teák és a barátcserje. Babaprojekt miatt mert elég régóta próbálkozunk, de nem jön a baba, és azért is, mert a ciklusaim nagyon eltérő hosszúságúak és ezek rendezik. Én sokkal több jó tapasztalatot olvastam használatukkal, mint rosszat. Persze mindig van ellenpélda is. A hármat amúgy tudtommal nyugodtan lehet együtt szedni. A nődokim is ezt mondta. Alkalmazásuk: menstruációkor már el kell kezdeni szedni a barátcserjét és a cickafarkot is (nem baj, ha nem rögtön az első napon kezded). Barátcserjéből napi kettőt (reggel és este). A cickafark teából nekem filteres van, abból is napi kettő, reggel és este (2 dl forró vízben filtert 10 percig lefedve áztatni). Peteérésig kell a cickafarkot így inni, elősegíti a peteérést is és a tüszőrepedést is, meg rengeteg jótékony hatása van a méhre. Peteérés után kell elkezdeni a Palástfüvet. Ekkor a Cickafarkot abba kell hagyni, a barátcserjét szedni tovább a palástfűvel. Nekem gyógyszertári szárított növényként van, ebből csinálok teát. Két deci forró vízbe két teáskanál növény, ezt lefedni, 10-20 percig áztatni, majd leszűrni, és meginni :). Ezt is napi kétszer, reggel és este. Ez segíti a beágyazódást, megtapadást és szintén sok jótékony hatása van. A kúra 3 hónapig csinálható. Az újabb menstruációkor, előröl kell kezdeni, de arra nagyon figyelni kell, hogy terhességnél a barátcserjét tilos szedni, vagyis az első pozitív tesztnél abba kell hagyni. A cickát sem kell tovább inni, a palástfüvet lehet inni napi egy csészével, mert állítólag segít a terhesség megtartásában. Bocsi, kicsit hosszúra sikerült a kommentem :), de remélem segítettem :).
2013. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. két hónapja ittam a gyógyteákat. Nem is használt, de legalább nem ártott. 28 naposak a ciklusaim, akkor is rendben megjött. Csak kár, hogy megjött :-(

Pedig én is kedvelem a gyógynövényeket, és szeretem is a cickafarkfű ízét.


Bocsánat, de hadd kérdezzem meg az 5-ös válaszolótól, aki hét hónapot várt a kisfiára, hogy mit tett, vagy mit nem tett, hogy végre sikerült megfogannia a hetedik hónapban? Köszi! Mert én is kb. fél éve várok.

És mégegyszer bocs az offért.

2013. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vyk válasza:
Sziasztok. Párommal mi is babat szeretnenk,de sajnos nekem is rendszertelen a menzesem igy alig tom kiszamolni,hogy mikor is van az ovulaciom.Szamtalan ovoluacios kalkulatort probaltam ki a neten,de mindegyik masik idopontot állapitott meg.A kérdesem a következő lenne,igy vajon hogy szedjem es melyik teat igyam.Valamint lehet e vegyiteni a teakat(egy 2dl forro vizbe 2 teat teszek.)?
2014. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!