Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna kinek segített...

Aviva torna kinek segített rendbe tenni a ciklust és baba is lett?

Figyelt kérdés
Most kezdem és érdekelne. Bár én bízom benne hogy nekem segít. De érdekelne, hogy valakinek segített-e és sikerült a baba?
2013. júl. 3. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemrégen én is kiírtam egy ilyen kérdést, senki nem válaszolt, viszont sok olyanról olvastam akiknek a torna után lettek terhesek.

Könyvből csinálod a gyakorlatokat?

2013. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En jartam majdnem 1 evig kisebb-nagyobb megszakitasokkal tornazni. En elsodlegesen ciszta miatt, majd baba miatt jartam. A cisztam elmulasztasaban segitett, es a baba is gyorsan osszejott. Ezmellett pedig jo volt a tarsasag es fogyaszt is :)


28hkm

2013. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Igen könyvből remélem úgy ahogy kell.

2013. júl. 3. 12:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves második!


De jó ezt olvasni, remélem nálam is beválik. Minden jót neked és gratulálok a babához.

2013. júl. 3. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Koszonom, es neked is mihamarabbi babasodast kivanok:)
2013. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából azért kérdeztem, hogy könyvből csinálod-e, mert én is abból gyakoroltam és utána a barátnőm megmutatta hogyan kell, mert totál rosszul csináltam. Ő volt oktatáson csak.
2013. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!