Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mikor próbálkoz...

Missed ab után mikor próbálkoztatok legközelebb és mikor jött össze a baba? Újra volt probléma, vagy másodszor minden oké volt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi hiába próbálkoztunk utána, előtte is egy évet vártunk. Kerestem egy másik dokit, megcsinálta a HSG vizsgálatot, írt fel gyógyszert mert picit magasabb volt a prolaktin szintem, és clostilbegytet is írt fel. A 2. hónapban terhes lettem. Véreztem az elején, Duphastont kellett szednem, és voltak más problémák is (hüvelyfertőzések), de a baba egészséges lett hál istennek.:)
2013. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a műtét után,ami novemberben volt,sokszor volt barnázásom és nem 28 napra jött meg,hanem vagy 25 vagy 27 napra.Nekem az orvos fél évet mondott a próbálkozásra ,májusban letelt,de abban a hónapban még nem lett baba.Júniusban elkezdtem barátcserje kapszulát szedni a barnázásra és abban a hónapban bevackolt a kis csöppségem! Kicsit barnáztam egy hétig ,utrogestant kell használnom,most minden rendben van!Reménykedem ,hogy így is marad!
2013. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Műtét után 3 héttel fogant a drágám, most itt alszik a szomszéd szobában, 6 hetes.:)

Szedtem az elején Utrogestant és Semicillint is kaptam egy feltételezett méhgyulladásra, de a lényeg, hogy teljesen egészséges.:)

2013. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A tapasztalatok azt mutatják, hogy missed ab után könnyebben teherbe esnek a nők, ezért szerintem 1 ciklusnál többet nem érdemes várni, látod van aki annyit sem várt, és milyen jól tette :) Gratulálok neki!!


Az, hogy újra lesz-e probléma, attól függ mi volt a gond először. Ha nem fejlődött a magzat, vagy progihiány okozta, akkor ez nem valószínű, hogy megismétlődik, illetve a progihiányt könnyen kezelik. Ha komolyabb probléma van, akkor sajnos megismétlődhet, és akkor ki kell vizsgálni a dolgot.


A legfontosabb viszont, bármilyen nehéz is, nyugodj meg. Jönni fog a baba, de ahhoz az kell hogy nyugodt körülmények közé érkezhessen, ne legyél tele félelemmel. Ha erre még nem vagy lelkileg készen, akkor várjatok egy kicsit.


Minden jót kívánok!

2013. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá,hogy ha most szeretnél próbálkozni újra,kis idő elteltével a műtét után,azért nézesd meg először a hormonjaidat,a pajzsmirigy hormonokat is mindenképpen és beszéld meg az orvosoddal,hogy írjon fel egy kis progeszteron pótlást,így biztosabb az,hogy a következő megmarad!


2. voltam

2013. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Pajzsmirigy gond 100%, hogy nincs, már vizsgálták, és amúgy is teljesen egészséges vagyok, minden leletem tökéletes.

Pogeszteront a doki nem ír fel (elmagyarázta miért, elhiszem, hogy igaza van), de lehet, hogy dokit váltok.

Egyelőre eléggé el vagyok keseredve, pár hónapig biztosan nem próbálkozom. Borzalmas volt az egész.

2013. júl. 5. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!