Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tsh ertekem 3. 02, ezzel az...

Tsh ertekem 3. 02, ezzel az ertekkel teherbe lehet esni? Vagy milyen gyogyszer viszi le az erteket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit magas.Azt mondják,hogy 1-2 között legyen az érték.Mutasd meg endokrinológusnak mielőtt próbálkoztok,lehet,hogy ír fel pajzsmirigy hormon pótló gyógyszert!

Lehet,hogy teherbe tudsz esni így is és meg is marad,de esélyes a vetélés is vagy az,hogy nem is tudsz teherbe esni!

Először mindenképpen orvos lásson!

2013. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha tudod, hogy ennyi az értéked, akkor bizonyára voltál vérvételen, ott mindenképpen írnak gyógyszert, hogy levigye. Letroxot fognak írni, 50 mg-osat. Kb két hónap alatt lemegy normál értékre.
2013. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Kicsit magas letroxot vagy euthiroxot fogsz kapni
2013. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, magas szerintem is, babához igen. Én most voltam a nőgyógyászomnál, aki endokrinológus is és megkérdeztem tőle, 2,5 alatt jó érték a babához!Mindenképp kérj segítséget!
2013. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 volt teherbe esés előtt, 4 hónap alatt jött össze a baba, most vagyok a 13. hétben, minden rendben van. Az első vérvételen kismamaként már 6 volt a tsh, de a t3, t4 normális, úgyhogy nincs vele teendő. Csak a tsh nem elég ahhoz, hogy tudjátok van-e gond! Nyugodtan próbálkozzatok szerintem.
2013. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2013. júl. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!