Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy szülés...

Lehetséges az, hogy szülés után ennyire átalakul a hormonháztartás? Dolgozunk a 2. babán, mára-holnapra nem várom.

Figyelt kérdés
1 éve szültem.Azelőtt peteéréstől mensiig rettentő mellfájdalmaim,hasgörcseim voltak 13 éven keresztül,és mindig barnázással indult a menszeszem.éreztem a peteérést is.Szülés óta nem fáj a mellem,piros vérrel indul a mensi,nem görcsöl a hasam sem,viszont a peteérést sem érzem.Most semmim nem fáj,picit hányingerem van,a kávét nem tudtam meginni,a teszt eddig negatív.Az első terhességnél majd leszakadt a derekam,a mellem,görcsölt a hasam.Lehet (ha terhes vagyok)ennyire 2 különböző terhesség?
2009. okt. 17. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:

A szülés után általában már nem fáj a menstruáció, főleg azoknál akik természetesen szülnek. Én is várom már hogy szüljek és elmúljanak a görcsök.

Egyébként minden terhesség más és más, még akkor is ha ugyan olyan nemű mindkét gyerek. Van olyan aki első terhességet nagyon jól viseli a következőnél meg majd meghal. Úgy hogy nagyon is lehetséges, hogy babás vagy. Sok sikert a második babához. :)

2009. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!