Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes attól független...

Lehetek terhes attól függetlenül hogy már két napja görcsölök?

Figyelt kérdés
4 napja késik holnap tesztelek de aggódok hogy nem vagyok terhes :( tegnap délutántól görcsöltem este is alig tudtam aludni mert azt hittem meg fog jönni :( ma is görcsölgettek de inkább oldalról befelé. Nem barnázgatok és hasmenésem sincs.

2013. júl. 6. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A terhességnek gyakran ugyan olyan tünetei vannak mint a mensinek, valamint korai vetélésről is lehet szó. Ha esetleg nagyon fáj akkor Paramax Rabid gyógyszert vehetsz be azt terhesen is lehet szedni. Tesztelj és majd kiderül mi van. Viszont ha pozitív akkor menj el dokihoz, mert ez a görcsölés főleg ha erős azért nem annyira szerencsés. Ad magnéziumot, megnézi jó helyen tapad e az apróságod ilyesmi.
2013. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak tegnap este fájt erősebben de azért nem annyira hogy nem bírtam volna ki :) ma már enyhült de még mindig fáj :( nálam ilyen sose volt hogy 2 napon át görcsizek és még sincs meg remélem baba van :) köszönöm a segítségedet :)
2013. júl. 6. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!