Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességem 5. -dik hetében...

A terhességem 5. -dik hetében járok és éjszaka tüsszentésnél belehasított a petefészkembe ez lehet vetélés? Semmi más problémám nincs! A vetélés vérzéssel jár?

Figyelt kérdés
Már volt egy vetélésem és félek!
2013. jan. 3. 03:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt két vetélésem, úgyhogy a terhességemet a kislányommal végigparáztam. Hiába mondták, hogy ne idegeskedjek, minden apróságot felnagyítottam.

Ha belehasít, az a méhtartó izomszalagok feszülését jelent, ilyen később is lesz, pl. hirtelen mozduláskor. Szedj MagneB-ot. Nekem az orvos felírt Utrogestant is a vetélés elkerülésére, az első 3 hónapban.

A vetélés szerintem nem kezdődik fájdalommal, hacsak nem vmi baleset éri a kismamát. Nekem mind a kétszer úgy volt, hogy először elmaradt a hányinger, majd egy kis barnázás, végül vérzés, 8 és 10 hetesen. De azóta megszületett a kislányom, úgyhogy neked is azt kívánom, sikerüljön, csak ne idegeskedj, pihenj sokat, szedj MagneB6-ot. Ja, és a tüsszentés. Én allergiás vagyok, és akkorákat tüsszögtem terhesen, hogy majd kiugrott a hasam, de ebből mégse lett semmi baj, úgyhogy ne aggódj.Minden jót neked!

2013. jan. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is nagyon sokszor volt. Volt, hogy annyira fájt, hogy nem is vettem levegőt... továbbá előfordult olyankor is, ha hátamon feküdtem, és elkezdtem nevetni, vagy köhögni, vagy épp megfordulni készültem, de hirtelen mozogtam. Semmi baj nem lett belőle. :) Ne ijedj meg, ha többször is lesz ilyen. Ha vetélés indulna be, és fájással jár, akkor valószínűleg görcsös, menstruációhoz hasonló fájást tapasztalnál. De ez, amit leírtál, nem a vetélés jele :) Boldog babavárást :)

36 hetes km

2013. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat,talán így egy kicsit megnyugodtam!Kedden megyek orvoshoz és remélem csak jót fog mondani!Sok sok egészséget kívánok én is nektek!
2013. jan. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!