Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Helyesbítés! Az ciklusom 19....

Helyesbítés! Az ciklusom 19. napján voltunk együtt. Esélyes a terhesség? Volt akik nem foglalkoztak az ovulációval mégis összejött a baba?

Figyelt kérdés
Van esély a babára?

2013. júl. 7. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia persze ..mise számolgattuk és még is terhes lettem.
2013. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Uh ez nagyon jó hír:)

Ezekbe a számolgatásokban megmondom őszintén én sem teljesen hiszek... Áprilisban pont a peteérésem napján voltunk együtt és végül nem lett baba...

Viszont most nagyon reménykedek abban, hogy ez nem időhöz kötött és mivel nem görcsöltünk rá erre a dologra azóta most esélye lehet a kisbabának.

Ti mennyi ideig próbálkoztatok amúgy? Vagy rögtön sikerült?

2013. júl. 7. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén ez tavaly volt elkellett vetetnem mert nem volt pénz meg a kapcsolatunk se ugy ált és fiatal vagyok nem szerettem volna egyedülfelnevelni.. de megjavult minden és ugy néz ki minden hogy terhes vagyok .. héten kell megjönnie most ha terhes vok akkor menstruáciom eltelte után 1 nappal foganhatott..:)
2013. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy ha szabad kérdeznem?

Na akkor szorítok Neked nagyon!!!!!!!! :) Majd írd meg, hogy végül baba van-e a dologban.

2013. júl. 7. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
20
2013. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
meg írom :) köszönöm
2013. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi se foglalkoztunk Vele, nem is terveztük. Abbahagytam gyógyszert és rá két hónapra egyszer nem védekeztünk és már 11 hetes terhes vagyok :D
2013. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok Valeriana:) Nagy akkor az öröm:)


2-es akkor tényleg fiatalka vagy még..

2013. júl. 8. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:

én mind a kettő terhességemnél, 2 hét alatt összejött a baba :)

De azért írd majd meg, hogy sikerült-e:)

2013. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

2 hét alatt? Hát gratulálok! Nagyon szerencsés vagy:)

Nagyon szeretném ha nekünk is összejönne... életem legszebb pillanata lenne

2013. júl. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!