Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített a barátcserje...

Kinek segített a barátcserje kapszula teherbeesni? Mennyi az ára és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
vagy a premens tabletta esetleg? már próbáltam a cicka+palástfű teát de csak annyit értem el vele hogy beállt a ciklusom és szebb lett a görbém
2013. júl. 7. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én biopatikában vettem,4000 ft körül volt 60 szem,az első hónapban,hogy szedtem,terhes maradtam,nem biztos,hogy a kapszula miatt,mert amúgy sem voltak nagyobb problémáim,de az tuti,hogy az ovuláció jelei jobban megjelentek nálam. A menstruáció első napjától érdemes szedni (de akármikor elkezdheted) ,én napi 1 szemet szedtem. 2 hónapig minden nap 1 szem,majd a harmadik hónapban már elég heti kb. 3 szem aztán már csak heti 1 szem és el lehet hagyni,így olvastam a neten.
2013. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!