Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy nem jött össze?

Lehet hogy nem jött össze?

Figyelt kérdés
Már egy hete különböző tünetek utaltak arra hogy baba lehet.Nem gondolom hogy képzelődés mert már van egy kislányom és nagyjából azonosask a tünetek. A baba tervezett lenne.Nem szedek semmit és a "megfelelő időben " többször is voltunk együtt.Ám ma 4 nappal a várt idő előtt megjött.De nem a szokott mennyiségben és " minőségben ".Ha mégis változna a mennyisége a menzeszemnek,attól még lehet baba?Mert minden más utalna rá viszont csináltam egy tesztet is ami negatív lett .Ezen annyira nem csodálkozom mert a kislányomnál 4 lett az annakidején negatív...Vajon terhes vagyok vagy csak az agyamra ment a babázhatnék?
2007. szept. 24. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


En mär hallottam olyanrol hogy attol mert terhes volt valaki megjött neki ,habär sokkal kevesebb mennyisegben.sztem mindenkeppen värnod kell amig az orvos tud mondani valamit hisz ahogy te is irtad a tesztekben nem bizhatsz(ez mär kiderült az elsö babädnäl is).de en ugy gondolom,ha minden jel arra utal es valoban ugy erzed es szinte ugyanez volt az elsönel is akkor sztem kezdhetsz örülni...:)

puszi

2007. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem erősödik a vérzésed ill.teljesen elmúlik,akkor csinálj szerintem mégegy tesztet.Még nagyon az elején vagy,hiszen azt irtad idő előtt jött meg 4nappal.Talán még kevés a terhességi hormon a szervezetedben azért nem mutatta ki a teszt.Drukkolok a 2.babához!
2007. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz,egyik ismerősömnek 4 hónapig megjött, mégis babát várt.Szakkönyvben olvastam, hogy sok nőnek a menzesz idején lehet terhesség alatt is kevés vérzése. Valószínű még tényleg kevés a terhességi hormon, azért nem mutatja a teszt. Csinálj majd mégegyet.(Nálam a mellfeszülés mellett a hőemelkedés és extrém fáradékonyság is terhességi tünet volt.)
2007. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!