Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas tesztoszteront mivel...

Magas tesztoszteront mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a többi hormon rendben van, akkor a magasabb tesztoszteron nem igazán kellene, hogy gondot okozzon. Én is ilyen vagyok, illetve vannak még rajtam kívül páran akik ilyen előzménnyel gond nélkül teherbe estek. Ha egyéb hormon probléma (pl. pcos) áll az emelkedett tesztoszteron szint hátterében, akkor az alap hormon problémát kell rendezni először.
2009. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Atöbbi hormonom rendben van és az elsö babámmal első alkalommal sikerült a teherbeesés csak a tesó nem jön!
2009. okt. 18. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Bromocriptin hatóanyagú gyógyszerrel kezelik a magas tesztoszteron szintet.Én Diane 35-öt szedtem, ez fogamzásgátló, de a hormonszintemet rendbehozta.
2009. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia! nekem is magas a tesztoszteron. 2.3, és 3. naon volt 2.7. neked mennyi?????



nekem a doki azt mondta hogy mivel a petefészek termeli a tesztoszteront, pontosabban a benne lévő tüszők megsem tudnak érni ezmiatt.

2009. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ezt verd ki a fejedből!:)
2009. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mégis mit?
2009. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hejsz válaszoljál már!!!
2009. dec. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!