Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok ilyen helyzetben?...

Voltatok ilyen helyzetben? Magas vérnyomással és toxémia gyanuval kerültem kórházba. Vérnyomásom 3szor 2 dopeggyttel 140 / 90 es. Azt mondták időzített bomba vagyok, és ezzel az állpottal nem tudnak kezelni csak spec intézménybe.

Figyelt kérdés
Mi a megoldás? Toxémia nincsen elvileg, a laborok negatívak
2011. jan. 11. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak amagas vérnyomás elvileg nem olyan nagy probléma ha gyógyszerrel kordában tartható. Azért marha rendesek a kórházban. Egyébként bármelyik kórházban kezelhető a dolog, amíg nincs nagyobb probléma. Hány hetes vagy? Ha vége felé jársz akkor nem olyan nagy gond, legfeljebb császár lesz, ha gyorsan romlanak az értékek.


Én a helyedben nagyon figyelném a vérnyomást, és az ödémát. Ha hirtelen vizesedn kezdesz, és nem csak a kéz, és lábfej, valamint az arc, hanem a lábszárközép felett is, vagy az egész karod, esetleg fáj a rekeszizom felett, vagy viszketni kezdesz (extrém módon), akkor kórház, illetve kérnék tesztet, és naponta nézném, vagy nézetném a fehérjét a vizeletben.

2011. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Irány a Sote2-ö.

Ott kézben tartják a dolgot!!!

2011. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 4x2 dopegytet és 2x1 betalocot szedtem,így volt 145/95 körüli a vérnyomásom.figyelni kellett,minden nap többször mérni a vérnyomásomat.utolsó hétre azért fektettek be,mert a ctg is rossz lett,ugrált a kicsi szívverése.toxémiám nem volt,azért tartottak bent,hogy kéznél legyen a segítség,ha gond lenne.
2011. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a Te értéked azért nem olya kezelhetetlenül magas!Ennél ne menjen feljebb az a lényeg.
2011. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

23 hetes kismama vagyok. a vizeletemet csak eysze nézték azóta nem.

DOPEGYTRE VAGY 14

2011. jan. 11. 14:12
 6/9 A kérdező kommentje:
dopegytre vagy 140 re megy a vérnyomásom vagy 110 re lemegy. Dopegyt nélkül 170 180.
2011. jan. 11. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogyegyszer néztek vizeletet? A védőnő minden alkalommal kell hogy nézzen. Én a helyedben vennék tesztet is, vagy kérnék a védőnőtől.
2011. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12:23-as vagyok:nekem a 9 hónap alatt egyszer sem nézte a védőnő.
2011. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kedves Kérdező?Vérnyomásod beállt?
2011. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!