Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4 napja késik, de a terhess...

Ha 4 napja késik, de a terhességi tesztek csak halvány pozitívak, akkor lehet, hogy cisztám van?

Figyelt kérdés
2 hónapja 10 napot késett,de negatívat teszteltem.Ekkor a doki cisztát talált,ami fájdalmak közepette kiürült,és felszívódott.Most viszont pozítívat teszteltem (többet is) mindegyik kivehetően pozitív,de nem erősödik,csak halvány.Lehet ciszta is a dologban?
2013. júl. 9. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem a terhesség esélyesebb. Ha akartad, akkor fordulj orvoshoz, nehogy baj legyen az alacsony hormonszintből.
2013. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Attól is függ, hogy színes-e a csík, vagy szürke...

Én mostanában többször is jártam így, hogy pár naponta jól kivehetően 2 csíkos lett a tesztem, de szürke inkább mint rózsaszín.

Meg is jött mindig.

Reméljük, ha már nem terhesség, nem is ciszta, csak esetleg később volt ovud, és nemsoká megjön rendesen.

2013. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát nem túl bíztató amiket mondtok,de jobb nem beleélni magam ezek szerint.

Dokihoz mindenképp megyek.

Nem szürkés,hanem rózsaszín a csík,és halvány,jóval világosabb,mint a kontroll.Amúgy késni soha nem szokott,inkább előbb jön meg mindig.

Remélem semmi komoly baj nincsen :(

2013. júl. 9. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csík rózsaszín és nem szürke, akkor akármilyen halvány (napokig szemmel láthatóan alig erősödik) akkor az nem ciszta, hanem baba :-). Nekem speciel egy 3 hét múlva 5 éves és egy 2,5 éves napokig alig erősödő és alig látszó teszt "eredménye" szuszog a gyerekszobában. Azért majd írd meg, mi lett a vége, de nagyon szorítok!!!
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egyértelmű a második csík, akkor az terhesség!:) Ettől még lehet cisztád is, de a kettő nem zárja ki egymást.
2013. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat,ezek némiképp megnyugtattak!Jövő héten megyek dokihoz,majd mindenképp megírom,kit/mit talált!
2013. júl. 10. 12:35
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Dokinál még nem voltam,de ma csináltam még egy tesztet,ami nagyon erős pozitív lett!Erősebb a csík,mint a kontroll csík!!!

:)

Így megnyugodtam végre!Ha minden rendben megy,akkor tuti jön a kistesó jövőre!!!

:)))

2013. júl. 11. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden jó, ha vége jó :-)! Vigyázz Magatokra és boldog babavárást kíván Neked egy két gyerekes anyuka :-)
2013. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,aranyos vagy!

Boldognak boldog lesz a babavárás,ha nyugodt,és pihentető nem is,a másik pörgős kis "kosom" mellett...

:)

2013. júl. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!