Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapelle után? Fontos

Escapelle után? Fontos

Figyelt kérdés
Escapelle tableta után az ugye normális, hogy a menstruációm pár nappal korább jött meg mint kellett volna? ..Mert ugye hormonális gyogyszer és összezavarja az egész mensctruáácios ciklust.. Jolgondolom akkor, hogy ez nem baj, hogy hamarabb jött meg?

2013. júl. 11. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. A tájékoztatóban is benne van. Én múlt hónapban vettem be, volt is vérzés, (mondjuk 2 hétig, de doki azt mondta, természetes, mert több hormon van benne, mint 1 doboz fog.gátlóban) most arra várok, hogy a normális mensi megjöjjön.
2013. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én már rászorultam máskoris erre a tablettára, de hálisten nekem rendbe volt a ciklusom akkor és nem kavarta meg.. Remélem most is így lesz.
2013. júl. 11. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!