Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni bevétele után...

Esemény utáni bevétele után egy héttel megjött. Mik a tapasztalatok? Terhesség?

Figyelt kérdés

Május 22-én elszakadt az óvszer, amit csak a végén vettünk észre, így esemény utáni tablettára kényszerültem. Kb. 5 órára bevettem az aktus után. Menstruációm május 16-án volt, és csak pár nappal 22-e előtt múlt el. Szóval ezek szerint ciklusom 7. napján voltam ekkor. Sokak szerint ilyenkor nem is érdemes bevenni ilyen tablettát, mivel valószínűleg úgysincs ovuláció még, és csak összezavarja a szervezetet. DE! az én történetem meg az, hogy május 12-én hagytam abba a fogamzásgátlót (3 hónap után, levél befejeztével), szóval a 16-i vérzésem csupán megvonásos vérzés volt, sőt, nem tudom mikor lehetett(ha volt egyáltalán) egyáltalán ovulációm. Ezért vettem be.

És 27/28-án ismét megjött. Nem volt túl erős, 3 napig tartott. Gondolom nem is nagyon tudott volna több lenni, mert 13. napja múlt el akkor az előző menstruációm. Esetleg tapasztalatok, hogyha valakinek így megjött az eredeti vérzése után kb 2 hétre, nem lett terhes, vagy igen? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert tudom, hogy nem lehet megmondani, teszt meg már meg van, de az aktus óta ez a 11. nap, így nem hiszem, hogy sok értelme lenne.



2013. jún. 1. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem lettél terhes,nyugi!!

Nekem is így volt,hogy az esemény utáni tablettát

követő 1 héttel megjött,és nem estem teherbe.

Az normális volt úgy.

2013. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, igazából elég hamar bevetted a tablettát, szóval én nem látok rá sok esélyt, hogy ne hatott volna, főleg hogy vérzésed is volt. Ha nem szeretnél babát, és esetleg máskor is előfordulna ilyen baleset, ne érdekeljen szerintem, hogy a ciklusod hányadik napján történt a dolog, mert nem biztos, hogy a ciklusod közepén ovulálsz majd. Ezt csak úgy mellékesen mondom :) Amúgy ne zavarjon, hogy hány napig és milyen erősségű volt a vérzésed, mert ugye ez a tabletta most eléggé felborította a hormonjaidat. Én csak akkor aggódtam volna, hogyha semmilyen vérzés sem jelentkezik. Szóval szerintem nyugodj meg, de ha gondolod tesztelj pár nap múlva, biztos ami biztos. :)
2013. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2013. jún. 1. 14:36
 4/11 A kérdező kommentje:
12. napon csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Holnap is csinálok majd, mert most alhasi nyomásom van.
2013. jún. 4. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni még egy lovat is kiszedne belőled, szóval kizárt, hogy terhes legyél. Én úgy tudom (nekem mindig azt mondták) , hogy 7-10 napon belül megjön a 72 órás tabi beszedése után. Nálam ez mindig így volt. (3 alkalommal)
2013. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, te is Escapelle-t vettél be?
2013. jún. 4. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én is Escapelle-t vettem be anno.

2013. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Hát jelenleg 16 hetes terhes vagyok nem most volt már, hogy 72 órás bogyót vegyek be. :D De vissza kerestem a naplómból és Escapele volt a neve a bogyónak, még a doboza is meg van leírással együtt, ez volt az utolsó ilyen bogyóm. Az előző kettőnek nem tudom a nevét, de piros doboza volt arra emlékszem.
2013. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megnézted :)

Sok boldogságot a babához!

Ma csináltam egy tesztet, sajnos csak 2. vizeletből tudtam, mert nem volt kéznél reggel. Negatív lett (15. nap az aktus óta).

2013. jún. 5. 18:32
 10/11 anonim ***** válasza:
És amikor escapelle után megjött, nektek mennyi ideig volt meg?
2013. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!