Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapelle után terhesség?

Escapelle után terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés, de a tabletta bevétele után tudva levő, hogy nagyon felkavarja a hormonháztartást (mivel megakadályozza az előzőt). Az elkövetkezendő hónapokban mennyi az esélye a teherbeesésnek, ha nem maradt el a tabletta után a menstruáció, bár késett.

ugyan úgy 35%, mint normál esetben vagy jóval kevesebb?


2011. dec. 3. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.én 27órával az aktus után/felelőtlenek voltunk,gumi nélkül mert mind a kettőnknek első volt és tervezve se volt/ vettem be és 1héttel később megjött,azóta viszont kezdett beállni,2hónapig rendesen megjött,nyáron 1hónap leállás és azóta max 32napos volt a ciklusom,most pedig késik...de a vérzés mennyisége is sokkal kisebb volt mert előtte 2havonta jött meg

Nekem dokim azt mondta hogy esélyes utána a teherbe esés,úgyhogy még pharmatex-et is vetetett velem amire allergiás voltam/1gyógyszerrel sincs ilyen problémám/ és megmondta hogy ezek után még óvatosabbak legyünk mert fél éven belül nem akarná és tudná felírni újra...remélem tudtam segíteni

2011. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!