Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha januba szedtem clostit....

Ha januba szedtem clostit. Nem sikerűlt . Mult honapba megint szedtem3szor 1-et. Az sem jőtt őssze. Akkor az utolso honap ősszejőhet?

Figyelt kérdés
ugy el vagyok keseredval.vagy nem érdemes beszedni ugysem használ?
2008. jún. 25. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány napig szedted? Akkor ez a második hónap, hogy nem sikerült? Nyugi, nekem a 3. hónapban jött össze, szóval még sikerülhet. Mondjuk szerintem 3x1 nagyon nagy dózis. Volt uh-s peteérés követés? Volt peteérésed?
2008. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok: Progipótlást kaptál a ciklusod második felében? Mert az nagyon fontos, hogy a baba meg tudjon tapadni.


6 hetes kismami

2008. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25mm volt a pete.az mi amit kapni kéne?
2008. jún. 25. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. clostival sem jött össze, de sok mindenkitől hallottam, hogy a closti még kb. 3 hónapig segíti a peteérést.Majd meglátjuk, hogy mi lesz. Sok sikert neked!
2008. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne keseredj el én 6 hónapig szedtem az utóbi időben már 4×1 és minden másnap jártam a közép időben uh-ra és mindig volt peteérésem volt,hogy 4 is és nem sikerül.Aztán mikor abba hagytam nem jártam már uh -ra sem akkor sikerült.És már 10 hónapja próbálkoztunk. Ne add fel és próbáld egy kicsit lazábban felfogni hidd el sikerülnifog.Nekem így jött össze és volt úgy hogy már nagyon magam alatt voltam.Sok sikert.
2008. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!