Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettenetesen feszülnek a...

Rettenetesen feszülnek a melleim, úgy, mint a menstruáció előtti napokban. De jelen pillanatban éppen a ciklus felénél vagyok. Lehet ez terhesség jele?

Figyelt kérdés
Szültem már, akkori terhességem elején is volt ilyen érzésem. Elképzelhető, hogy teherbe estem és ezt már most ilyen módon érzem?
2008. jún. 25. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, de nekem is ugyan ez van, nekem már az előző mensim óta fáj, és egyre jobban. én sem tudom, hogy lehet- e baba. De reménykedjünk, hogy igen. .-)Nekem még 6 napom van a nemvártig.
2008. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, h a peteérésedet érzed íly módon. Ha esetleg az előző menstruációd furcsa volt, nem megszokott, kevesebb mint szokott, akkor esetleg lehetsz babás, mert előfordul, h megjön, de nem úgy mint a normál vérzés. Ha az vagy, a teszt már kimutatja, mivel akkor legalább 6 hetenek kell, h legyél.
2008. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!