Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a ciklus 5....

Lehetséges, hogy a ciklus 5. napján közvetlen a menzesz után legyen a peteérésem?

Figyelt kérdés

Itt a görbém is. Volt ovu fájdalom és tojásfehérje nyák is.A ciklusaim átlagban 28 naposak.


[link]



2013. júl. 13. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres 28 napos ciklus mellett, utolsó napi mensis vérzés mellett, 6. ciklusnapon fogant a kisfiam :) Lehetséges igen. A görbéből most még nem látszik semmi, kell a következő néhány nap eseménye is :) Drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnétek! :) 22hkm
2013. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bizakodunk nagyon, mert elég régen próbálkozunk már :-)
2013. júl. 13. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, sőt, szerintem nem is annyira ritka.
2013. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Olvasd el , a végén a keretbe van írva ami érdekel. Szia

[link]

2013. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 9. napon volt ovum most, teljesen megdöbben a dokim, azt mondta, ez nem is lehetséges, én vagyok a kivétel.

De ahogy a fentieket olvasom, tényleg nem is ritka! :-)

2013. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is mindig közvetlen menstruációs vérzés után van olyan 6-7napon a tojásfehérjés nyák és olyan sok,h még kell tisztasági is...nekem 30napos a ciklusom,rendszeres
2013. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha valóban most volt az ovum, akkor eddig másfél évig mindig rossz időben voltunk együtt, nemcsoda ha nem akart jönni a csöppségünk... :-)
2013. júl. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!