Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején akinek volt...

Terhesség elején akinek volt valami menzesz féle! Korábban, vagy később, vagy pontosan "jött meg"?

Figyelt kérdés
Az aktuális menzeszhezz képest volt akinek görcsölgetett, megjött , ha nem is pont annyi vér, de jött- korábban később, vagy ponotsan jelentkezett? Köszi!

2013. máj. 28. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tudtam, hogy terhes vagyok nem is vártam. Első kimaradt mensi nem is jött meg (március), utána a második kimaradt mensinél (április) viszont véreztem,de a baba azóta is jól van 15 hetes pocakban.
2013. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem semmi nem volt. egy tűhegynyi barna paca, szaladtam is a dokihoz, szerinte az még simán lehetett beágyazódási vérzés. görcsölni görcsöltem.
2013. máj. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
énis hét hetes terhes vagyok egy hete vérzek kb elöször csak gyengén,majd neha rendes menzi szerü vér jön.viszont voltam ügyeleten ahol mindent rendbe talàltak és mar volt szivhang is. egyenlöre nemtudjak a vérzés okát,viszont görcseim végképp nincsennek se fájás.jövöhéten szerdán kell viszamennem kontrollra,doki szerint elsö hónapba van ilyen sok nönél.szoval remelem minden rendbe lesz :)
2013. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!