Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggodom,6 hetes terhes...

Nagyon aggodom,6 hetes terhes vagyok tegnap együtt voltunk a ferjemmel es az aktus utan barna nyalka szerü kis darabkak jöttek ki belölem! Es meg ma du. Is! Lehet ez egy veteles elöjele? Remelem nem! Varom mielöbbi valaszaitokat!

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Minden képen keresd fel a dokidat szerintem azért biztató hogy nem véres volt a doki minden bizonnyal felír neked tabit vagy kúpot amit a 12. hétig használnod kell és persze egy ideig pihentetni kell a szexet.

2009. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos,de azt tanácsolom,hogy most egy pár napig szüneteltessétek a szexuális együttlétet.

Szerintem nem vetélés előjele lehet,hanem valami megsértődhetett odabent vagy hasonló...az a lényeg,hogy ne legyen nagyobb mennyiségű és ne tartson sokáig!

Minden jót kívánok és problémamentes terhességet!

2009. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1.dolgod holnap a doki legyen!! és bírjátok ki az első harmadot szex nélkül,annyit egy orgazmus se ér h véletlenül elveszíts egy babát! de remélem minden ok veled, ha görcsölnél is, az lenne az igazi baj, de a doki így is 1. legyen! és ha nem a te dokid rendel azzal se törödj, menj az sztk-ba, 7től mindenhol van rendelés
2009. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is irány az orvos! Nekem ilyen barnázással kezdődött és sajnos rossz vége lett, pedig mi nem is mertünk egyáltalán szexelni..

De nagyon drukkolok Neked!

Írd majd meg, mit mondott a doki!

E.

2009. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!