Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedülállónak számítok? A...

Egyedülállónak számítok? A családi pótlékkal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Most májusban születik meg az első babánk, és nem vagyunk házasok, de együtt lakunk, és az ideiglenes lakcímem a párom háza, az állandó az pedig a szülői ház.

Figyelt kérdés
Nos a kérdésem az, hogy így én egyedülállónak számítok vagy sem?
2009. máj. 8. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nincs papírotok arról, hogy ti együtt éltek, hivatalosan egyedülálló vagy. Az élettársi viszonyról is kérnek papírt.Szerintem.

2009. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem. élettársi viszonyban élsz.
2009. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azonos lakcímre vagytok bejelentkezve akkor nem vagy egyedülálló. Mindegy,hogy az állandó v ideiglenes.
2009. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát 3válaszból 3 FÉLE választ kaptam.

Nincs papírunk róla hogy együtt lakunk. Jah és olyat olvastam az egyik oldalon, idézem,

egyedülálló, az:

- aki hajadon, nőtlen, elvált, özvegy, házastársától külön él és nincs élettársa

- aki saját maga, vagy házas\élettársa

- rendszeres szociális segélyben részesül.

Nos a párom kap szoc segélyt, szóval ha élettársnak számítok, akkor ez alapján egyedülálló vagyok.Nem?

Csak nem értem h a szoc segélynek mi köze az egyedülállósághoz.Tudja ezt valaki

2009. máj. 9. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne. Azoknak jár akik rá vannak szorulva. Ha nem vagy egyedülálló, van párod aki támogat. Remélem nem kaptad meg..
2021. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!