Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett a baba vagy...

Sikerülhetett a baba vagy csak a Premens (barátcserje) okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, ovu tesztet is csináltam,eszerint 7-én volt pé-m, együtt is voltunk a párommal 2naponta, előtte is, utána is.

Régebben 1-2 hónapig volt enyhe köztivérzésem félidőben, erre Premens tablettát javasolt a doki, el is múlt tőle szépen. Most 3-ik hónapja szedem,de már nem vagyok biztos benne hogy ez okozhatja-e a tüneteimet, vagy végre reménykedhetek a babában... Kb 3-4 napja mellfeszülés, de nagyon, ami előtte nekem soha nem volt a ciklusaim során. Aztán most már második napja barnázás, és tegnap, hát nem is tudom, egy pici nyálkahártya darab is távozott egyben, fogalmam sincs mi lehetett az de nagyon fura, ilyet mensin kívül sosem tapasztaltam... :(

Ez így kizárja a terhességet (21-ére nem várom) - vagy még van egy halvány remény szerintetek? Tesztelni még korai lenne, tudom. De olyan furcsák ezek a dolgok, egy héttel mensi előtt sosem volt barnázásom és a mellfájdalmat sem tudom hová tenni, már azon gondolkodom, hogy esetleg ciszta lehet, vagy valami komolyabb..? Vagy a Premens-nek lehetnek ilyen mellékhatásai?? (elvileg pont ezek ellen a tünetek ellen ajánlják, szóval végképp nem értem..:() Tapasztalt esetleg valaki ilyen tüneteket és babás volt?


2013. júl. 16. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Sehol senki? :( Most már olyan néha mintha enyhe mensis görcsöm lenne... Olyan előfordulhat, hogy pé után már 1 héttel megjön?
2013. júl. 17. 15:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor fordulhatna elő, ha extra rövid lenne a luteális fázisod, de azt már kezelni kellene. Azt írtad, hogy 21-re nem várod, ma 22 van. Gondolom tudod már, hogy összejött e baba :) Majd írd meg!
2013. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos mégiscsak a Premens a ludas :(... megjött 20-án 2 napra, ma már sehol semmi. A barnázás 3 napig tartott, aztán semmi, aztán szombaton megjött. Úgy néz ki, a barátcserje nálam nemhogy nem segíti a babásodást, hanem még akadályozza is :((( Teljesen összezavarta a ciklusom, olyan tüneteket okozott amik nekem előtte sosem voltak, abba is hagytam, remélem hamar kitisztul... :(
2013. júl. 22. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!