Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy lehetséges? A Uh-n a...

Ez hogy lehetséges? A Uh-n a doki a 9. napomon látott egy 12*11 mm átmérőjű tüszőt, az endometriumom 6 mm volt. A 16 napomon meg nem lát semmit, egyetlen érett tüszőt sem. Az endometriumom 7 mm.

Figyelt kérdés
Most akkor mi van? Nem volt ovu-m? kérlek nyugtassatok meg! Tegnap meg az előtt még ovu fájdalmam is volt, most meg ez...
2009. okt. 20. 14:28
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy már megrepedt és azért nem lát tüszőt? Én egyik hónapban úgy jártam, hogy a 13. és 14. napon volt pozitív az ovuteszt és a 15.-en pedig negatív és a 17. napon a doki azt mondta, hogy nem volt még ovu. Nekem akkor a legnagyobb tüsző 10mm-es volt. Végül is nem tudom, hogy akkor volt-e vagy sem, de a teszt szerinti utolsó pozitív naphoz hozzáadtam 14-et és pontosan akkor meg is jött.
2009. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
Látnia kell a dokinak, hogy megrepedt a tüsző, mert folyadék van a méhben.
2009. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

de még mindig nem értem

2009. okt. 20. 14:50
 4/58 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 2.-tól kérdezem: De az a folyadék ami tüszőrepedéskor a hasüregbe jut az nem szívódik fel egy idő után? Mert az én esetemben arra gondoltam, hogy lehet hogy a 17. napon már nem látszott, hogy a 15.-en megrepedt. Vagy ez így nem lehetséges. Az a folyadék a ciklus végéig látható uh-gal?
2009. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondta a doki, hogy a 11. és 14. nap között menjek uh-ra, hogy megnézzük, van-e pé-m, mert KÜLÖNBEN SEMMIT NEM FOGUNK LÁTNI. (nem kérdezte, h hány naposak a ciklusaim, meg ilyenek)A 11. napon mentem, szépen látszott már a megnagyobbodott tüsző, másnap lett ovum. Vagyis sztem már megrepedt a tüsződ a 16. napon, ezért nem látott semmit.
2009. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
utolsónak! nagyon szépen köszönöm, megnyugtattál! akkor már volt ovum, ha már el kezdett érni, gondolom csak nem fejlődött vissza?!
2009. okt. 20. 15:20
 7/58 anonim ***** válasza:
Nem, biztos nem, tuti, hogy volt ovu, ha előtte látott tüszőt, utána meg nem. Legközelebb próbálj úgy menni (ha mész még), hogy kicsit korábban 1-2 nappal. Sok sikert a babához! :)
2009. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
köszönöm :) szeretlek titeket :)
2009. okt. 20. 15:32
 9/58 anonim ***** válasza:

Húúú Te nagyon szeretnél babát!!!!:)))

Remélem sikerül!!! Nagyon szorítok!!! Mikorra nem várod?

2009. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm! 2-ára nem várom, még elég messze van.... ez a 11. hónapom, de nem adom fel :)

Te?

2009. okt. 21. 09:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!