Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja szültem és még...

4 hónapja szültem és még mindig nem jött meg azóta. Mennyi esély van arra hogy ismét teherbe estem? Kizárólagosan szoptatok és nem védekeztünk! A császármetszés befolyásolja e a szülés utáni ciklust?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 10 honapig szoptattam és 7 honapos volt a picurom amikor elöször megjött szules után.Azt mondjak nem maradhatsz terhes szoptatás alatt,de én ismerek olyant aki szoptatás alatt esett teherbe.Vegyél egy tesztet,hogy megnyugodhass,mert nem jo ha idegeskedsz szoptatás alatt,es a stressztöl a tej is kevesebb.
2009. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom h kicsi az esely arra h szoptatas alatt teherbe maradj mert a tejtermelo hormonok gatoljak a peteerest de sajna ez nem mindenkinel van igy en is ismerek olyat aki szoptatas mellett maradt terhes de ez a kisebbseg
2009. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!