Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császármetszés után legkorábba...

Császármetszés után legkorábban mennyivel lehet teherbe esni? Vagy mennyi idő kell hogy elteljen a két szülés között?

Figyelt kérdés
Két orvos eddig mást mondott.... egyik 6 hónapot, másik 1 évet. Csak egészségügyi szempontból érdekel, hogy a 2 gyerkőc között mennyi korkülönbség lenne az sajnos nem szempont. Mérhetetlen szomorúságunkra, 37.hétben babánk halva született :(
2010. febr. 18. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nagyon sajnálom ami veletek történt!


Az én fiam 10 hónapos volt mikor teherbe estem újra.

A dokim nem mondta hogy gond lenne,de valószinű ez is császár lesz, a hegtől függ.

De amúgy mikor szülés után rá kérdeztem nekem is 1 évet mondott.

Szerintem ha a 6 hónap letelt és felvagytok készülve vágjatok bele nyugodtan baj nem lesz.

Sok sikert és inden jót Nektek!

2010. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sajnálom:-(Én császira egy évre lettem terhes,2évet tudok ha sima szülést szeretnél,de a heged lesz a mérvadó.
2010. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami Veletek történt!

Én a 6 hetes kontrollon kérdeztem meg a dokimat, hogy mikor jöhetne a következő baba. Ő azt mondta, hogy gyakorlatilag bármikor, viszont ha 1 éven belül szülök, akkor tutira császár, 1 év után pedig a heg vastagsága a mérvadó.

2010. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom! Nekem 6 hónapot mondott, annyit kell várni a következő teherbeeséssel. De tény, hogy minél kevesebbet vártok, annál nagyobb az újabb császár valószínűsége.

Teljes szívemből kívánom, hogy hamarosan szülessen egy egészséges, csodás kisbabátok! Minden jót!

2010. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja szültem császárral,és most ujra teherbe estem.Nem mondta a doki hogy nagy gondot jelentene.Sok sikert!!!!
2010. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó híreket olvastam :) Annyira sok az 1 év, mi egy kicsit hamarabb szeretnénk próbálkozni, de a 6-8 hónapot mindenképpen gondoltuk kivárni, hogy lelkileg is felkészüljünk egy újabb babavárásra. köszi mégegyszer
2010. febr. 19. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!